Past lží přehled

Past lží https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445394/bmid_past-lzi-nLI-445394.png 4 94 94

Miluj mě lží série

Leah Smithová má všechno, po čem kdy toužila. Ovšem ne tak docela. Její manželství by se dalo přirovnat spíš k půjčce než k dlouhodobé oddanosti a image, na které usilovně pracovala, se jí začíná rozpadat před očima. S novou životní rolí a minulostí plnou tajností se musí Leah rozhodnout, jak daleko je ochotná zajít, aby si udržela to, co dřív ukradla jiné.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dirty Red , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Past lží. Přihlašte se a napište ho.

Nikkaa
19.01.2023 4 z 5

No tak jsem zvědavá na třetí díl,protože tohle mě doslova sežralo za pochodu...chování Leah vůči dceři hnus...ale kdo ví jak se cítí člověk co má poporodní depresi ale věřím v to že si jednou cestu k tomu dítěti najde ..nemůžu soudit sama si procházím zrovna obdobím těhotenství takže to pro mě byla rána...jsem ale stále fascinována

Nuttelka
07.12.2022 3 z 5

Strašný psycho... Vůbec se mi nelíbilo to číst, hlavně první půlka knihy, jak se Leah chovala k Estelle. Poslední díl dočtu jen ze zvědavosti, jak to všechno dopadne, jestli se všichni pozabíjí nebo ne, jinak to ani říct nejde.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Tohle bylo celkem psycho pro mě.Vždycky když jsem byla nucená knížku odložit tak jsem se klepala jak kdybych měla Parkinsona a pořád na tu knížku myslela Už první díl mě celkem dost překvapil jak skončil,ale tohle drama jako prase. Leah je prostě slušně řečeno cvok..Jako na jednu stranu ji chápu,ale na druhou stranu by se měla nad sebou a svým životem trochu zamyslet a přehodnotit pár věcí a možná by jí pak takhle nestrašilo v palici...Jo já vím že je to jenom knížka,ale měla jsem chuť jí napsat žádanku na psychiatrii Leah mi je nesympatická už od prvního dílu...jsem tým Olivia ️ a Caleb je taky tupec...mám ho ráda,ale kdybych ho viděla naživo,tak bych mu asi jednu natáhla jenom tak pro jistotu,že by se mu třeba rozsvítilo

Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020

Žárlivost je hrozná vášeň; podobá se lásce, je však jejím pravým opakem; nechce dobro milovaného, nýbrž jeho závislost a svoje vítězství nad ním.

Kniha Past lží v seznamech

v dalších seznamech2x