Výměna přehled

Výměna
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236074/bmid_moje-segra-je-upir-moje-segra-je-up-9N6-236074.jpg 4 68 68

Když se Olivia Abbottová přestěhuje s rodiči do nového města, nadšeně se přidává k týmu roztleskávaček a hledá si nové kamarády. A pak potká Ivy Vegovou. Zpočátku vypadá bledá a vždy v černém oblečená Ivy jako Oliviin pravý opak. Jenže když holky prohlédnou přes růžové třpytky a tlustou černou oční linku, zjistí, že vlastně vypadají úplně stejně – jsou totiž dvojčata! Olivia a Ivy vymyslí ďábelský plán s výměnou rolí a nadšeně zkoušejí všechny triky dvojčat. Pak ale Olivia zjistí, že Ivy přece jen není úplně stejná jako ona. Ivy je totiž upír. A rozhodně není jediná ve městě.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Switched , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výměna. Přihlašte se a napište ho.

blacklucie
28.12.2023

Myslím, že kniha má dobrou myšlenku, ale mohlo by to být lépe napsané.
Jinak se mi to docela líbilo.

Tenebris_Draco
30.09.2023 5 z 5

Bylo to úžasné!
Nejprve jsem měla z této knihy obavy. Je to přeci jen moje knižní série z dětství, tudíž by bylo velmi pravděpodobné, že by se mi nelíbil ani první díl.
Ovšem nevím, jestli to bylo z nostalgie nebo to je prostě napsané čtivě, ale strašně jsem si to užila! Bylo to přesně to, co jsem teď potřebovala. Lehkou upířinu, která je protkaná pavučinami barev a sesterské lásky. K tomu se na pár stránkách objeví i ples, co víc si přát?
Což tedy znamená, že se nemohu dočkat dalších dílů, které jsem jako malá poctivě nasbírala.
Jsem zvědavá, jestli i zbytek bude taková bomba.

lawyered
30.08.2023 5 z 5

Krvavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výměna v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

pro dívky fantasy pro děti

Sienna Mercer
kanadská, 1956