Molekulární patologie nádorů přehled

Molekulární patologie nádorů https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189956/molekularni-patologie-nadoru-189956.jpg 3 1 1

Učební text zejména pro postgraduální studenty připravující se na vědeckou a rutinní práci v medicínsky a biologicky zaměřených institucích. Jako doplněk studia může sloužit studentům medicíny a přírodních věd a jako informativní text poslouží i lékařům a přírodovědcům různých oborů. Tato kniha informuje o teoretické a metodické stránce molekulární patologie a podává stručný přehled současných poznatků o vzniku a vývoji jednotlivých typů nádorů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Molekulární patologie nádorů. Přihlašte se a napište ho.

knedlik
16.06.2017 3 z 5

Tenká knížečka podávající stručný přehled o funkci buněčného cyklu, vzniku nádorů, biomedicínských technologiích diagnostiky. Zase tak stručný ten přehled ale není, místy zabíhá zbytečně hluboko, takže pro mě osobně ztratila svoji funkci - utápěla jsem se v informacích, které už byly zbytečně moc. Superpřehledná mi taky úplně nepřijde, na druhou stranu jsou některá témata zpracovaná pěkně. Největším problémem je aktuálnost. Rok 2003 už je na tomto poli pravěk.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Molekulární patologie nádorů v seznamech