Vražda nepočestné panny přehled

Vražda nepočestné panny
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437503/bmid_vrazda-nepocestne-panny-Jsx-437503.jpg 4 34 34

Král Václav II. ztrácí trpělivost se řáděním loupeživého rytíře Jindřicha a vysílá proti němu vojsko, které oblehne jeho hrad Frejštejn. Rozkaz zní jasně, zajmout a potrestat Jindřicha i jeho syna Viléma. Tomu se ale za pomoci jeho věrného přítele Jakuba podaří z hradu uprchnout. Ani pak ale nemá vyhráno a o své místo na světě musí těžce bojovat. Když už se zdá, že vše zdárně překonal, zjistí, že jeho potíže teprve začaly. Musí bojovat nejen o život a čest i o lásku krásné Elišky. Záleží jen na něm a na jeho příteli Jakubovi, který sám skrývá dávné rodinné tajemství, zda se jim podaří zbavit Viléma obvinění z vraždy a znásilnění, za které ho čeká potupná smrt oběšením. Času je žalostně málo a nemilosrdně utíká…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda nepočestné panny. Přihlašte se a napište ho.

babicka_amalka
17.05.2024 2 z 5

Ach, opět ten chudák češtin!!!
Jak dokázala autorka v tak poměrně krátkém textu nadělat tolik pravopisných a gramatických chyb (hrubých), když píše ve své mateřštině, je mi záhadou. Žáček prvního stupně by za to schytal nemálo pětek - a zcela oprávněně.
Připadá mi to jako arogance nejvyššího stupně a neúcta ke čtenářům vlastních knih, když si autorka nedá ani tu práci, aby si text po sobě přečetla a chyby opravila (o překlepech ani nemluvím). A pokud češtinu neovládá, že si nenajme ani korektora, aby tu práci udělal za ni!
Tohle všechno zcela zkazí radost ze čtení a jen čtenáře otráví. Proto s bídou dvě hvězdy.

myryjam
28.03.2024 4 z 5

Knížka byla velice čtivá, bezvadná odpočinkovka. Jediný problém byl (ekniha, nevím jestli se to týká i papírové) neskutečné množství pravopisných chyb (shoda, cítil se nevině ...- nebyly to překlepy)- chyby mě rušily ve čtení.

ZuzziŠ
08.12.2023 5 z 5

Můj milý jedenáctiměsíční synu,

tady si hraj, můžeš to tu obrátit vzhůru nohama, já musím zjistit, kdo je vrah.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda nepočestné panny v seznamech