Vražda v páté sadě přehled

Vražda v páté sadě https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69759/vrazda-v-pate-sade-69759.jpg 3 20 20

Na stráni pod tenisovými dvorci na okraji Prahy je nalezeno tělo mrtvého muže, významné opory místního klubu. Všem je jasné, že právě na něm ležela tíha odpovědnosti vyhrát poslední důležitý zápas, a pomoci tak k postupu do vyšší soutěže. Kdo mohl mít zájem na jeho likvidaci?Vyšetřování vede i do zákulisí vedení klubu a je první příležitostí pro mladou kriminalistku Jiřinu, absolventku psychologie, která začíná svou kariéru v mordpartě. Mladá žena si dokáže díky svému smyslu pro humor rychle získat renomované kolegy a prokazuje, že je třeba s ní počítat. Má i štěstí, neboť mezi její kamarádky a kolegyně z fakulty patří slavná tenistka, která vyhrála řadu světových turnajů a může jí pomoci radou a zkušeností v jejím pátrání. Složité vyšetřování slaví úspěch a vede k překvapivému odhalení. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v páté sadě. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
11.05.2021 2 z 5

Přečetla jsem to, ale bez předchozího nadšení.
Magistra mi pila krev od první stránky, jak cokoliv řekla, šli všichni do kolen, jaká je to posila týmu. Doufala jsem, že ji přetáhne pařížská strana a do Prahy se už nevrátí :-))
Nezajímalo je, s kým hrál zavražděný osudný večer poslední zápas - tak to jsem už nerozdýchala, nevím to dosud :-) Také nevím, co bylo v obálkách, ale uhodnout to nemohl nikdo, jelikož to asi nevěděl ani autor. Viz moje další poznámka:
A nakonec pachatel, vůbec nechápu, co tím chtěl autor říct.
Nudila mě i omáčka okolo.
Jelikož prostě vždy musím přečíst celou sérii, jdu na další díl. Doufám, že to bude lepší!

knihomolka1197
15.09.2020 4 z 5

Kniha mně docela bavila, dobře se četla. Rozhodně patří k tomu lepšímu z autorovy tvorby.

jprst
07.06.2019 2 z 5

Když tuto knihu nepřečtete, tak rozhodně o nic nepřijdete. A jen na okraj: Autor umí i daleko lepší věci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda v páté sadě v seznamech

v Právě čtených1x