Smrt podle hvězd přehled

Smrt podle hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380578/bmid_smrt-podle-hvezd-J8d-380578.jpg 4 39 39

Když v zapadlém koutě Menšího Města pražského najdou zavražděnou nevěstku Rosálii, nikdo netuší, že stejně skončí další mladé dívky. Neznámý vrah si nevybírá. Zabíjí nevěstky, ale i počestné měšťanské dcerky nebo dokonce šlechtičny. Vyděšená šenkýřka od Krále brabantského Tereza se obrací na svého přítele písaře zemského soudu Lukáše Trobla z Květnice, aby vraha vypátral a zamezil jeho řádění. Lukáš si však tentokrát příliš neví rady. Netuší, zda sérii záhadných vražd má na svědomí jeden pachatel, anebo celá skupina vrahů...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt podle hvězd. Přihlašte se a napište ho.

Misabi
04.05.2024 4 z 5

Mne se to líbilo. Čtivé, milé. Doporučuji.

Kanimůra2
15.03.2024 2 z 5

Myslím, že pana Bauera nadlouho vynechám. Nejdřív mi to přišla konverzace trochu jednoduchá a když se přidaly vulgarity, věděla jsem bezpečně, že je konec.
Dobrý by bylo, kdyby aspoň nadávali - přibližně - v řeči poplatné té době. Ale novodobé nadávky? To je čistá vulgarita

Ladinek
20.05.2023 2 z 5

Tak pan Bauer si už ani nepamatuje co psal v předchozích dílech. Lukáš si v této knize posteskne že by se chtěl naučit házet dýkou. Přitom v prvním díle zneškodní alchymistu de Valerise přesně hozenou dýkou protože "vedle šermu se v Heidelbergu cvičil i v házení nožem".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt podle hvězd v seznamech

v dalších seznamech1x