Tatínek a moře přehled

Tatínek a moře
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207104/mid_tatinek-a-more-3xv-207104.jpg 4 76 76

Mumini / Muminovci série

Když muminí rodina zatouží po změně scenérie, rozhodne se přesunout svůj domov do majáku u moře. Během objevování zákoutí nového domova členové rodiny zároveň zjišťují překvapující a úžasně zábavné věci i sami o sobě. -- zdroj: www.legie.info --

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Pappan och havet , 1965

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tatínek a moře. Přihlašte se a napište ho.

Vydrýsek
04.01.2024 4 z 5

Práce se nesmí odkládat, když je do ní chuť. ;-)

lucky4ever
18.03.2023 3 z 5

Skandinávská literatura je prostě jiná, ale z téhle knížky jsem v rozpacích. Pohádky o muminech mám moc ráda, ale tady se nedostavil pocit pohody. Z knížky pociťuji spíš neklid a úzkost. Mám pocit, že za příběhem je něco víc, možná nějaká metafora, co mi uniká, nějaká autorčina náročná životní etapa, mám pocit, že mi chybí souvislosti.

juraj0612
13.10.2020 2 z 5

Kedysi v 70 rokoch vyšli 3 knihy: Povodeň u muminovcov, Blíží sa kométa a Čarodejníkov klobúk. To boli top 3 knihy čo sa týka príbehov o muminovskej rodine. Tieto som prečítal ako malý a teraz aj môjmu 10 ročnému synovi a ten ich hltal s nadšením. Pri Oteckovi a more sme sa zastavili a knihu nedočítali - pre detského diváka je to príliš roztahané bez nejakého silnejšieho deja so spústou úvah ktorým deti nemôžu úplne rozumieť. Ako dielo je to určite vydarený kus len nie pre deti. Knihu som dočítal sám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tatínek a moře v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech1x