Rytíř z Vysočiny přehled

Rytíř z Vysočiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9573/bmid_rytir-z-vysociny-5YK-9573.jpg 4 158 158

Murray Family série

Když se Cameron MacAlpin dozví jméno zlatovlasé krásky, kterou mu donesli místo splátky na dluh, nemůže uvěřit svému štěstí. Avery Murrayová je totiž dokonalou zbraní, již může použít proti Paytonu Murrayovi - Averinu bratrovi, který zneuctil Cameronovu sestru. Plán na pomstu mu však maří chytrá a přitažlivá Avery. Cameron cítí velké pokušení zapomenout na všechno a oddat se spalující vášni, přestože si uvědomuje, že jako rytíř musí být loajální především ke svému klanu a hlas jeho srdce stojí až na druhém místě. Avery je rozhořčená, když se dozví, čeho se měl její bratr dopustit, a v žádném případě tomu není ochotná uvěřit. I když se Cameron netají svým úmyslem pomstít sestřinu čest, zároveň přísahá, že Avery neznásilní, ale počká, až se mu sama ochotně oddá. Avery má vztek, protože v hloubi duše si uvědomuje, jak moc ji mohutný a hezký rytíř přitahuje. Nakonec se rozhodne dát mu dobrovolně všechno - své tělo i srdce, i když si uvědomuje, jak moc riskuje...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Highland Knight , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytíř z Vysočiny. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
02.02.2024 3 z 5

Vzhledem k období, ve kterém se to má odehrávat, silně pochybuji o reálnosti chování a vztahů jednotlivých postav. Nicméně duo Avery-Gyllianna bylo nesmírně zábavné :D.
V první části - putování skrz Francii - děj docela běží a nepostrádá dramatické momenty. Pobyt na Cairnmooru je pak už zcela předvídatelný a zbytečně natažený, stejně jako epilog.
Ocenila bych trochu hlubší vody - tedy lépe prokreslené postavy, méně předvídatelný děj a ty zmíněné dramatické momenty dramatičtější. Je to ale - zejména ze začátku - slušně vyváženo právě vtipem.
Je to sice čistokrevná pohádka, ale bavilo.

jarkaska
16.05.2023 5 z 5

Další pěkná kniha z této série. Všechny knihy této autorky se mi líbí.

misatrix
23.04.2020 4 z 5

Avery je ma oblibenkyne. Přestože jsem si příběh pamatovala trochu jinak, nezklamal. Příjemné početní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rytíř z Vysočiny v seznamech

v dalších seznamech1x