Muži jdou v tmě přehled

Muži jdou v tmě
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230170/bmid_muzi-jdou-v-tme-230170.jpg 4 25 25

Baladicky laděný příběh z partyzánských bojů v Čechách za druhé světové války. Skupina sovětských výsadkářů, mezi nimiž je i jeden Čech, je nešťastnou náhodou shozena mimo určené místo a musí se proto proplížit padesátikilometrovou vzdáleností za svou bojovou jednotkou. Po velkých útrapách a marném úsilí nalézají však všichni její členové smrt. Dílo, které se nespokojuje jen reportážním popisem, ale jde do psychologické hloubky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muži jdou v tmě. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
24.04.2023 2 z 5

No tak nevím. Sice je to kniha z války, čte se rychle , ale nějak mě tam chybí ta atmosféra válečných let. Asi od něho knihy Hříšní lidé města pražského nebo panoptikum města pražského - je to pro mě lepší četba.

JankoStirbey
03.09.2021 5 z 5

Dovolím si povedať, že ide o dosť nekonvenčné dielo o partizánoch. Veľmi príťažlivý bol pre mňa aj pohľad do vnútorného sveta veliteľa. Čo ma však držalo pri knihe najviac bol sled situácií, ktoré viedli ku koncu, ku akému viedli. Kniha stojí za prečítanie, nenechal by som sa odradiť dobou vydania.

peeetta
18.07.2021 4 z 5

Kniha o partyzánech. Tohle téma mi není blízké, ale přesto jsem se do knihy rychle začetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muži jdou v tmě v seznamech

v Právě čtených1x