Myšlením k bohatství pro 21. století přehled

Myšlením k bohatství pro 21. století https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284533/myslenim-k-bohatstvi-pro-21-stoleti-5BX-284533.jpg 4 27 27

Tato kniha je prezentací amerických životních hodnot par exelence. Vychází z tezí A. Carnegieho o tom, jak dosáhnout pomocí sebeovládání úspěchu. Správné zvládnutí různých situací a svých emocí je základem, který vede k dosažení jakýchkoliv cílů. Autor s příznačným křestním jménem předává své zkušenosti s permanentním pozitivním myšlením i čtenářům, z nichž chce udělat sebevědomé osobnosti. Kniha je aktualizovaná a doplněná příklady pro 21. Století a je tak pro dnešního čtenáře ještě přístupnější než kdy dříve.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

Think and Grow Rich: The 21st-Century Edition: Revised and Updated

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Myšlením k bohatství pro 21. století. Přihlašte se a napište ho.

dzejkbeltygros
19.05.2024 5 z 5

Přelomová kniha, která pomáhá lidem už desítky let a je stále stejně dobrá. Vlastně ne, je výjimečná, úžasná a skvělá! Všichni by si ji měli přečíst a něco si z ní odnést. Jsou v ní podrobné návody, jak nastavit pozitivně a úspěšně svou mysl, abyste dosáhli všeho, co chcete. Nejen bohatství. Všechno se totiž neodvíjí od množství peněz, jaké máte, ale od otevřenosti a naladění vaší mysli.

Mety15
13.01.2024 5 z 5

Neskutečná kniha!! Moje očekávání byla naprosto překonána. Mohu doporučit úplně všem. Filosofie Napoleona Hilla je perfektní a otevřela mi v mnoha ohledech oči, v některých ohledech mě také ujistila, že to co dělám, dělám dobře. V knize jsem se opravdu našel a více jsem poznal svoji osobnost a na čem ještě můžu pracovat.

Štěpán88
03.11.2023 4 z 5

Škola je zabiják kreativity, tahle kniha ji přímo vyvolává! Knihu nemůžete číst za účelem, chci se dozvědět jak zbohatnout. Pak byste ji mohli zhodnotit jako jen další useless seberozvojovku. Což bych řekl, že není možné, poněvadž value v podobě 20 letého zkoumání těch nejlepších, je přítomna. Nad touhle knihou jsem přemýšlel následovně. Čtení této most selling seberozvojovky přinese kreativitu, která možná přinese myšlenky a plány k dosažení bohatství a pak se tato kniha stává velmi výjimečnou. Napoleon Hill motivační řečník a spisovatel. Jeho jmění se skládalo především z prodeje knih. Už tady mi naskočila v hlavě myšlenka, že by Andrew Tate tehdejší doby? Nemám v oblibě, když mi někdo říká jak mám uspět když on sám neuspěl a jen o tom mluví. Hill však v mnohém v životě uspěl i když tedy kolegy supermagnáty, ty které zkoumal, nenapodobil. O našem myšlení se tady toho dozvíme opravdu hodně a každý si tu najde něco, co mu o něco více otevře oči. Sečteno podtrženo, je to sice jen další kniha osobního rozvoje, jejíž pročítání však může probudit neomezenou kreativitu. I když jsem se zuby nehty bránil další takovéto knize, nepovažuji čas strávený s nejlépe prodávající se seberozvojovkou za promrhaný. "Jediné co můžeme v životě ovládat je naše mysl." 40/52

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Myšlením k bohatství pro 21. století v seznamech

v Právě čtených13x