Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou přehled

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415479/bmid_myslet-srdcem-psychedelicka-cesta-l-Mdm-415479.jpg 4 83 83

Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny. Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou. Přihlašte se a napište ho.

Jarda72
02.01.2024 5 z 5

Někdy na jaře jsem viděl Duši K s touto autorkou. Následně mě moje žena koupila knihu v létě k narozeninám. Začal jsem ji číst 11.12. a symbolicky jsem ji dočetl na Štědrý den. Příběh je úžasný, psaný poutavou formou a mnohdy jsem se od toho nedokázal odtrhnout. Velmi mě bavilo propojení cestopisu a vlastní cesta seberozvoje autorky. Dovedu si představit, číst tuto knihu několikrát a vždy si tam najít to "své".

Tave
10.11.2022 5 z 5

Tahle kniha léčí a po dočtení vám zůstane jemný úsměv na tváři. Doporučuji.

michal0791
28.08.2022 5 z 5

Velmi ma pribeh ponoril do seba, krasne sa to cita a odporucam kazdemu k sebazamysleniu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou v seznamech

v Právě čtených7x