Myslete velkoryse přehled

Myslete velkoryse https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35764/bmid_myslete-velkoryse-4p8-35764.jpg 4 126 126

Je právě tak lehké být ve svém myšlení velkým jako malým. Myšlení v malých dimenzích však vede k odpovídajícímu jednání a okrádá nás o každou lepší šanci. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, to nám ukáže tato kniha. Kdo si zapamatuje toto bohatství praktických rad a originálních technik, dostane se od přemýšlení nad nápady k jednání velkoryse myslícího člověka, a tím k úspěchu. Proto krátce řečeno - cestujte v životě v první třídě.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Knižní klub , Pragma

The Magic of Thinking Big , 1959

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Myslete velkoryse. Přihlašte se a napište ho.

Tomk0
20.02.2024 4 z 5

Dobrá motivační kniha, která mi občas připomínala Carnegieho ,,Jak získavat přátele.
Musím se přiznat, že mě ze začátku moc nebavila a počáteční dojem z rad, abych byl šťastný, usměvavý a pozitivní za všech okolností mě odrazoval. Ale v průběhu četby mě každá kapitola dávala větší a větší smysl a kniha mě začala bavit. Za pár let při jiném uspořádání mysli se k ní nejspíš vrátím. 78%

Kníračka12
23.10.2023 5 z 5

V knize se dají najít důležité informace nejenom pro profesní, ale i pro osobní život. Na rozdíl od jiných knih není kniha filozoficky, duchovně a nábožensky zaměřená, ale opírá se o racionální vysvětlení.

Bookworm175
16.10.2023 5 z 5

Skvělá volba

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

Kniha Myslete velkoryse v seznamech