Na Afriku zapomeň přehled

Na Afriku zapomeň https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485324/bmid_na-afriku-zapomen-P0l-485324.jpg 4 32 32

Vladana snad od malička toužila žít v Africe. Aby se svému snu přiblížila, otevřela v Ostravě Afro kavárnu. A když jí do života vstoupil sympatický Angolan Eurico, mohla se konečně přestěhovat na černý kontinent. Stala se součástí africké rodiny, začala podnikat a dočkala se svých vysněných dobrodružství. Jaká ve skutečnosti jsou? Jaké to je být Evropankou v africké rodině? Splněný sen, nebo africké peklo?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na Afriku zapomeň. Přihlašte se a napište ho.

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Je to iné hodnotiť, keď človek pozná autora, ľudské a silné pozadie vzniku toho diela, detaily, dôvody rozhodnutí, čo všetko si museli tie postavy vybojovať, inak sa to číta a mnohé sa odpúšťa. Proste nedokážem byť asi úplne objektívna, no nadšenie z manga, baobabov, trhu a svadby s princom ma skrátka nadchlo, Vladane som to zo srdca priala a denníkový štýl mi nevadil, bolo to úprimné a keďže viem, ako to bolo ďalej, užite si to, nie je to vymyslené - rozprávky sa dejú, aj tie africké :)

Daku
28.03.2024 odpad!

Kniha mne vůbec nezaujala, ani svým stylem psaní a ani ničím jiným. Knihu jsem ani nedočetla.

Dandy1
23.01.2024 2 z 5

Proč se to jmenuje Na Afriku zapomeň? Pořád jsem čekala nějaký zásadní zvrat a nic... Kdo už o Africe něco ví, nemůže ho překvapit jejich negramotnost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na Afriku zapomeň v seznamech