Na dvore z hmly a besu přehled

Na dvore z hmly a besu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315299/bmid_na-dvore-z-hmly-a-besu-9Ud-315299.jpg 5 3576 3576

Druhé pokračovanie fantasy série Na dvore z tŕňov a ruží od autorky série Trón zo skla je ešte temnejšie a fantastickejšie ako prvý diel. Po tom, čo Feyre zachránila krajinu Prythian, si čitatelia mysleli, že zazvonil zvonec a rozprávky je koniec. Feyre sa ocitla v bezpečí, obklopená bohatstvom a luxusom, pripravená na sobáš s milovanými Tamlinom, aby žili šťastne až do smrti. Feyre nikdy netúžila po osude princeznej z rozprávok, na rozdiel od svojich sestier. Feyre sa v nočných morách vracia k boju s Amaranthou, pri ktorom položila svoj ľudský život, a tým zlomila kliatbu, získala nesmrteľnosť a schopnosti férov. Doteraz nedokáže zabudnúť na hrôzy, ktoré zažila pri oslobodení Tamlina, ani na zmluvu s Rhysom, lordom Nočného dvora. Prečo sa nedokáže vložiť do obnovy Jarného dvora? Prečo sa cíti vždy naplnená, iba keď je s Rhysom? Na to nedokáže prísť ani sama. Feyre musí rýchlo spoznať svoje nové nesmrteľné telo a schopnosti, o ktorých dlho ani netušila. Na obzore sa totiž prebúdza prastarý nepriateľ, oveľa nebezpečnejší ako Amarantha, ktorý má na muške svet ľudí aj férov.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Slovart (SK)

A Court of Mist and Fury , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dvore z hmly a besu. Přihlašte se a napište ho.

Hanathor
20.05.2024 5 z 5

Wow. Prostě wow.
I přes to, kolik má kniha stran, a přes to, že se jedná o druhý díl, který většinou bývá pouze výplní... Příběh je nabitý akcí, je poutavý, napínavý a čtivý.
A konec byl podle mého gusta :)

BellaBernasconi
22.04.2024 5 z 5

Já se na tohle tak těšila!!! Upřímně se mi nejvíc líbí kapitola 54 a už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

anebar
19.04.2024 5 z 5

Zhltli jste první díl a nevíte, zda jít na další? Odpověď je: ANO. Postavy jsou propracovanější a díky jednotlivým dílkům skládačky vložených do první knihy, vám při pokračování budou zapadat hezky do sebe a svět, který Maas vymyslela vám bude dávat ještě větší smysl. Prostě oddechovka i pro dospělé po náročném pracovním dny. Utečte do světa vznešených víl znovu, nebudete litovat.

Tahle kniha je prostě must have po 1. díle.

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (květen)

15.05.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (duben)

04.05.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (duben)

19.04.2017

„Už sis toho tolik prožila. Nechtěl jsem, aby sis myslela, že všechno, co jsem udělal, mělo za cíl získat tě, jen abych ochránil svou zemi. Jenže jsem si nemohl pomoct, toužil jsem s tebou být, miloval jsem tě a chtěl jsem tě. Pořád bez tebe nedokážu být.“ ~ Rhys ~

„Ne manželkou, ne ženou. Feyre je vladařkou Nočního dvora.“ Je mi po všech stránkách rovna. Bude nosit korunu a sedět na trůně po mém boku. Nikdy nebude ponechána stranou a nebude mít na starost pouze rození potomků, večírky a výchovu dětí. Je mou královnou. ~ Rhys ~

Kniha Na dvore z hmly a besu v seznamech

v Právě čtených85x
v Přečtených4 865x