Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy přehled

Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43838/bmid_na-kolech-pod-mt-blanc-65d9097faecd1.png 4 11 11

...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy. Inspirací k této cestě byla kniha manželů Sztulových "Jak jsem dojel až na Nordkapp". Do té doby neměli Michal a Petra žádné zkušenosti s cykloturistikou, přesto se rozhodli podniknout tuto náročnou cestu se třemi dcerami, šestiletou Barunkou, dvouletou Kačenkou a roční Aničkou. Naplánovali trasu, nakoupili potřebnou výbavu a vyjeli z malé vesnice Hůrky, která leží 7 km od Rokycan, směrem k německým hranicím. Během pětitýdenního putování projeli Německo, Švýcarsko a Francii a ujeli 773 km. Navštívili zajímavá místa, ale prožili i krušné chvíle. Zpáteční cesta domů vlakem, při které jedenáckrát přestupovali, trvala dva dny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy. Přihlašte se a napište ho.

Moudd
02.03.2024 5 z 5

Velmi čtivá a zajímavá kniha, obdivuhodná rodina. Mě se kniha moc líbila.

popeluška
20.08.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Nádherně napsaná.....pět hvězdiček si určitě zaslouží :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy v seznamech

putování rodinné vztahy cestopisy cyklotoulky, cykloturistika výpravy a expedice toulky, výlety s dětmi

Autorovy knížky

Michal Ivasienko