Na seznamu smrti přehled

Na seznamu smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439311/bmid_na-seznamu-smrti-q6n-439311.jpg 4 82 82

Na seznamu smrti série

Konspirační politický thriller Seznam lidí na odstřel je prvotinou Jacka Carra, bývalého snipera amerického námořnictva. Poručík jednotek Navy SEAL Jamese Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt členů jeho týmu nezavinil nepřítel, ale jsou za ni zodpovědná nejvyšší patra moci – tedy ti samí lidé, kteří ho poslali do boje –, tak se úplně sám, bez podpory a zázemí, pustí do nemilosrdné odvety... Podle knihy se chystá TV seriál s Chrisem Prattem v hlavní roli.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Terminal List , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na seznamu smrti. Přihlašte se a napište ho.

viweb
24.05.2024 4 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Skvěle namluvil Zdeněk Hruška. Pro mě napínavé po celou dobu a překvapivý konec. Rušilo mě jenom každé správné rozhodnutí hlavního hrdiny a žádný omyl nebo chyba. Trochu sci fi. Doporučuji.

Fleur213
15.04.2024 2 z 5

Nebylo to špatné, ale zde se opět potvrzuje, že profík v oboru ještě neznamená dobrý spisovatel. Autor zná "své řemeslo", ale zahlcuje čtenáře-laika ne tolik podstatnými detaily (armádní taktiky, popis zbraní) - tohle možná ocení muži. Seriál se mi líbil podstatně víc. Spíše bych čtenářům, kteří mají rádi špionážní romány doporučila Šedého muže a jeho další díly. Tam je akce bravurně popsána a hrdina sám o sobě je sympatický. Za mě Carr už ne.

blackdog
28.02.2024 4 z 5

Keď sa na to pozriem spätne, tak Jack Carr sa tak trochu v zhruba prvej tretine knihy akoby učil písať, potom to už šlo dobre a bolo to pútavé. Také " americké " ale to bolo jasné, že to tak bude . Bavilo ma to

Jedeme v tom spolu, Dokonalé léto a další knižní novinky (29. týden)

17.07.2022

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Kniha Na seznamu smrti v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x