Na smrť II. - Bez milosti přehled

Na smrť II. - Bez milosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179676/bmid_na-smrt-ii-bez-milosti-Vk4-179676.jpg 5 148 148

Na smrť série

< 2. díl

Mrazivý príbeh o zrade, pomste a vykúpení. Dvaja bývalí kamaráti sa nečakane stretnú uprostred hrôz nemeckého koncentračného tábora, stoja však na opačných stranách. Kým bývalý židovský gangster Viktor sa zúfalo snaží zachrániť svojich blížnych, fanatický esesák Karl zodpovedá za ich vyhladenie. Kto prežije a kto kráča na istú smrť?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na smrť II. - Bez milosti. Přihlašte se a napište ho.

matogeminimato
22.11.2023 4 z 5

/Prečítal som veľa hororov,no táto kniha predčila aj tie najväčšie ,,krváky,,a pritom sa tito zverstvá stali v koncentračných táboroch...príbeh dvoch bývalých najväčších kamarátov z detstva speje do neodvratneho stretnutia na život a na smrť,vyjde z toho ,,víťazne,,fanatický esesák Karl,alebo bývalý židovský gangster Viktor ktorý chce zachrániť svojich blizkych?

PitoR
25.02.2023 5 z 5

Na smrť - 2. diel!!!!
Po prečítaní skvelej jednotky som sa hneď vrhol na pokračovanie. Nenachádzam vhodné slová, ako vyjadriť svoje pocity a dojmy z tohto silného príbehu. Nečakal som, že ma to tak silno osloví a zároveň zaujme - klobúk dole pred autorom!!!!!

militu
22.09.2022 5 z 5

Posloucháno opět jako audiokniha.
Jak první tak i druhý díl je naprosto dokonalý. Opravdu hodně silný příběh který chytne za srdce. To jak se prolínají osudy obou hlavních hrdinů, jak se vždy spojí aby se opět mohli rozdělit a nakonec jeden okamžik, na místě kde příběh začal, se i skončí. Bylo to hodně drsné vyprávění, ale i přesto to pro mně byla jedna z nejsilnějších knih na toto téma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na smrť II. - Bez milosti v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x

druhá světová válka (1939–1945)

Jozef Karika
slovenská, 1978