Naboso přehled

Naboso https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124358/bmid_naboso-wvv-124358.jpg 4 63 63

Tři ženy přijedou strávit léto do přímořského letoviska a řešit zde své problémy: Vicki, matka dvou malých chlapců, se právě dozvěděla, že trpí těžkou nemocí; její sestra Brenda přišla o práci profesorky poté, co se prozradil její poměr se starším studentem; a jejich přítelkyně Melanie po několika neúspěšných pokusech konečně otěhotněla, ale současně se dozvěděla, že její manžel má milenku. Do hurikánu jejich emocí vstoupí mladý student Josh; i on má svých starostí až nad hlavu. Pomůže si čtveřice navzájem uspořádat své životy? O tom je tento čtivý, zábavný a hořkosladký román o síle lásky, rodiny a přátelství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Barefoot , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naboso. Přihlašte se a napište ho.

hannina
10.10.2023 4 z 5

Tři ženy, dvě děti a jeden muž, toť základní sestava jednoho letního příběhu. Tři ženy - každá se svým osobním průšvihem a mladý, krásný, charismatický Josh, který ve svém životě chytá balanc... Román pro ženy, byť realistický.

happystar
02.09.2023 5 z 5

Perfektně napsaný román ze života. Druhá kniha této autorky a zase jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh se čte sám, postavy si snadno oblibite. Jsou knihy, které mají reklamu všude a ve finále mě až tak nebaví. Doporučuji i titul Na viděnou příští léto.

Ywonek
15.05.2021 5 z 5

Krásný letní příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naboso v seznamech

v Právě čtených2x