Nadaný žák přehled

Nadaný žák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24256/bmid_nadany-zak-Xsg-24256.jpg 4 1536 1536

Todd Bowden zjistí, že v jeho sousedství žije jakýsi Arthur Denker, hledaný nacistický zločinec Kurt Dussander. Chlapec muže pozná a nabídne mu dohodu: za mlčení o jeho pravé totožnosti mu bude podrobně vyprávět, co se ve skutečnosti dělo v koncentračních táborech za II. světové války. Starý muž souhlasí a Todd jej začne pravidelně navštěvovat. Množství informací o hrůzách páchaných na lidech však pomalu začne měnit chlapcovu osobnost...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Svoboda

Different Seasons , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nadaný žák. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
14.05.2024 5 z 5

Stejně dobré jako film.

Lucissia
03.05.2024 4 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Nezapomenutelné.

dlabikk
08.04.2024 3 z 5

S Kingem kamarádi nejsme, ale potřebovala jsem ho do čtěnářské výzvy :o) I tady musím podotknout, že mě Nadaný žák nenadchl. Začátek byl super a doufala jsem, že by to mohlo vydržet, ale pak mi příběh přišel zbytečně zvrácený. S mistrem Kingem končím a doufám, že už ho žádná další výzva nebude vyžadovat :o)

Zatím zde není žádná související novinka.

Nejdůležitější věci se nejhůře vyjadřují. Stydíte se je vyslovit, protože slova umenšují jejich skutečný význam, jejich bezbřehá obrovitost se vyslovením scvrkává na pouhou životní velikost. (Tělo)

Kniha Nadaný žák v seznamech

v Právě čtených5x