Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu přehled

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467540/bmid_nasrana-mama-nekorektni-pruvodce-te-w2U-467540.jpg 4 65 65

Jak přežít těhotenství? Fakt nevim! Dula vám jistě poradí, ať se soustředíte na pozitivní myšlení, roztomilé těhulky z klubu „šťastně až do smrti“ nasadí rozpačitý výraz a počastují vás přednáškou na téma zázrak početí, a gynekolog? Gynekolog tasí z rukávu letáček na lekci těhotenské jógy, poněvadž koho by nepovzbudilo exhibovat na podložce mezi jogíny s kýblem u huby. Něco vám prozradím. Pokud jste to nevěděli nebo vám to snad zatajili. Ne všechny rodičky frčí na růžové vlně osudového prozření, že právě těhotenství je to nejkrásnější, co může ženu v životě potkat. Zřejmě jediný způsob, jak s tím vším bojovat, je humor a vzájemné sdílení. Nechť se z pobliónu konečně rozezní žalozpěv ženy coby oběti reprodukce!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu. Přihlašte se a napište ho.

jajajda
27.01.2024 5 z 5

Kniha naprosto splnila má očekávání, opravdu jsem se zasmála. Asi to není humor pro každého, ale pro rozhodně ano!

MartaPear
28.12.2023 5 z 5

Knížkou jsem se prosmála, naprosto trefně a výstižně a popsané pocity!

petrulkaa
28.10.2023 3 z 5

Velice zábavnou, i když někdy vulgární
formou popsané těhotenství a první měsíce mateřství. Je dobré se občas takto nad knihou pobavit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu v seznamech

v Právě čtených1x

2021  84%Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu