Návnada přehled

Návnada
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181924/bmid_navnada-qFt-181924.jpg 4 148 148

Šest lidí se probudí na opuštěném ostrově, aniž tuší, jak se sem dostali. Všechny drží ve spárech neovladatelná závislost na heroinu. Z lodi kotvící na dohled jim nikdo nespěchá na pomoc. Pak najdou vzkaz, že pro další dávku si musí doplavat na vedlejší ostrov přes zátoku zamořenou žraloky. Pozorovatelé na lodi se baví a sázky na život se zvyšují…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Bait , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návnada. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
17.05.2024 5 z 5

81%

Tak tohle se mi fakt líbilo. Já vím, já vím, taková vyvražďovačka, ale přečetla jsem ji s chutí a jako oddechovku ji určitě doporučím.

Kakho-Oto
16.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem narazil náhodou v tovačovské knihovně. Přečetl jsem ji během tří dnů a vůbec mě nenudila. Příběh románu je zvláštní a neotřelý. V románu není žádná kladná postava, buď se jedná o těžké narkomany závislé na heroinu (to musí být šílená droga), nebo o fanatiky, kteří drogy nenávidí tolik, že jsou schopni bavit se pozorováním drsného umírání narkomanů. S Hunger games to má společné boj lidí o přežití, avšak v úplně jiných souvislostech.

uzivatel83509
29.07.2023 5 z 5

Kniha mě zaujala na bazaru, původně jsem ji chtěla přečíst a prodat dále, ale nakonec jsem z ní byla nadšená a s radostí ji ubytuji doma :-) Četla se opravdu dobře a rychle... krátké kapitoly, napínavé od začátku do konce...
Vypustila bych větu na obalu knihy "pro příznivce Hunger Games" - ale chápu, chtěli prostě nalákat čtenáře

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návnada v seznamech

v Právě čtených1x