Nečekej slitování přehled

Nečekej slitování
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285900/bmid_necekej-slitovani-97W-285900.jpg 4 189 189

Gabriel dostal v armádě vánoční dovolenou. Doma se ani nestačí rozhlédnout a už ho otec posílá zkontrolovat do hor Lolly Heltonovou. Gabriel není nadšený, vždyť riskuje uvíznutí v závějích ve skalách, kde se pomoci nedovolá. Jenže pak zjistí, že sněhová bouře představuje pro Lolly až druhořadou hrozbu. Zahlédl totiž dvě osoby, z nichž jedna právě nabíjela pistoli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Ice , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nečekej slitování. Přihlašte se a napište ho.

pip11
16.01.2024 4 z 5

Dobrodružně akční příběh se spoustou sněhu a ledu, až jsem tu zimu cítila. Konec knihy mě zaskočil, otočím stranu a ono už nic není, jen useknutý konec.

maluck
23.03.2023 4 z 5

Autorka patří mezi mé oblíbené, umí skvěle spojit romantiku s dobrodružstvím.
Tady se spíše jednalo o napínavou povídku se šťastným koncem. I když určitě by se mohl děj více rozvinout a přidat několik stránek. Taková příjemná jednohubka na vyplnění času při jízdě v dopravních prostředcích.

veronika0416
07.08.2022 4 z 5

Díky komentářům zde jsem čekala rychlý konec, takže jsem nebyla v očekávání. Příběh je akční a trochu mě mrzelo, že se už musím s postavami rozloučit. Určitě by bylo možné pokračování na mnoho stran. Ale nevadilo mi to. Od autorky mi chybí přečíst už jen 2 knihy, takže bych řekla že už její rukopis poznám. Tato kniha pro mě byla přesto překvapením a stojí rozhodně za to. Jen nečekejte omáčku....hned na prvních stránkách to začne a v tomto tempu jedete až do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nečekej slitování v seznamech

v dalších seznamech3x