Něco za něco přehled

Něco za něco https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33940/neco-za-neco-33940.jpg 3 20 20

Úspěšný moderátor televizní stanice Bill Kendall je nalezen mrtev. V dopise na rozloučenou se zmiňuje o tajemství, s nímž už nedokázal žít. V den jeho smrti je rovněž v bulvárním tisku rozpoutána kampaň proti jeho kolegyni Elize. Brzy dojde k dalším záhadným nehodám a zločinům. Ve hře jsou vzájemné vztahy a milostné poměry, zpronevěra, korupce i volební kampaň prezidentského kandidáta. Eliza postupně skládá dohromady střípky mozaiky, která se nikdy neměla dostat na veřejnost.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Do You want to Know a Secret , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Něco za něco. Přihlašte se a napište ho.

asam
18.09.2023 3 z 5

Žádná velká sláva to nebyla, ale přečetla jsem až do konce.

Petrasim
11.04.2021 2 z 5

Detektivní zápletka byla dobrá, ale nebavila mě tam ta prezidentská kampaň.

Aleh
08.08.2018 3 z 5

Detektivní příběh z prostředí jedné americké televizní společnosti v období předvolební prezidentské kampaně. Zamotané klubko pracovních i osobních vztahů mezi moderátory a pracovníky televizního zpravodajství, soudci a volebními týmy prezidentských kandidátů. Poměrně útlá kniha, ale dočkáte se překvapující sebevraždy, loupežného přepadení, podivné nehody, pokusu o otrávení a také pokusu o zabití. A šokujícího závěru (alespoň pro mě).Neřekla bych, že to bylo úplně bez napětí. Mám dojem, že to je tak trochu úděl méně známých autorů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Něco za něco v seznamech

v dalších seznamech1x

detektivní a krimi romány korupce zpronevěra

Mary Jane Clark
americká, 1954