Nej... Dopravní prostředky v pohybu přehled

Nej... Dopravní prostředky v pohybu
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405110/bmid_dopravni-prostredky-v-pohybu-stroje-ElE-405110.png 5 6 6

Vítejte ve světě strojů a lidí, kteří je obsluhují. Nechtěli byste se aspoň na chvíli stát jeřábníkem nebo bagristou. Neláká vás řídit vlak, hasičské auto nebo pilotovat letadlo? Encyklopedie Nej... Dopravní prostředky s pomocí tradičních odklápěcích okének a především díky řadě pohyblivých prvků umožní čtenářům vyzkoušet si nejrůznější činnosti, které vykonávají dopravní prostředky na stavbách, na poli, během městské údržby, hasičského zásahu, při rybolovu nebo při přepravě cestujících po souši, na železnici a ve vzduchu. Podíváte se, jak funguje jeřáb, kombajn, pluh, co všechno převáží kamiony, co se skrývá uvnitř rybářské lodi i vesmírné rakety. A to vše jen s pomocí obrázků a jednoduchých popisků, na své si tak přijdou ti úplně nejmenší, ale pobaví určitě i hravé rodiče.... celý text

Literatura naučná Doprava Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Engins et machines animés , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nej... Dopravní prostředky v pohybu. Přihlašte se a napište ho.

Litocha
09.06.2019 4 z 5

Další skvělá kniha od Svojtky se spoustou různých vozidel, se kterou si náš motorista vydržel hrát dlouho a dlouho. Atraktivní téma, propracované posuvné prvky a detaily. Škoda jen, že je knížka tak náchylná k poškození, třeba popelnice visící na úzkém proužku i přes všechnu opatrnost dětským prstíkům neodolala a utrhla se prakticky okamžitě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nej... Dopravní prostředky v pohybu v seznamech

v dalších seznamech2x