Nejdražší suvenýr přehled

Nejdražší suvenýr https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493198/bmid_nejdrazsi-suvenyr-O1c-493198.png 3 113 113

Třiatřicetiletý Roman, který se ještě pořád tak trochu drží máminy sukně, se vydává do dalekého Mexika. Co mělo být původní svatební cestou a posléze nechtěnou dovolenou, stane se jeho životním dobrodružstvím – to když pozná energickou a svůdnou Maríu, která se chce naopak za každou cenu vymanit z vlivu své rodiny. Jejich setkání okamžité obrátí naruby Romanův doposud pohodlný a nudný život. Může ale tenhle románek dvou naprosto protichůdných povah vedle slunného a rozpáleného Mexika fungovat i v zatažené, deštivé Praze?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejdražší suvenýr. Přihlašte se a napište ho.

janina66
26.04.2024 2 z 5

Audiokniha-skvěle načtená. A to je vše kladné.
Kniha je taková mexická telenovela.
Láska, hádaní, rozchod a usmíření. Toť vše.

Terkaakret
26.08.2023 5 z 5

Nasmála jsem se, je to oddechovka, ale velmi milá. Autorce fandím.

bookwoman
12.07.2023 4 z 5

Paní autorku sleduji na sociální síti, a tak když jsem knihu viděla, tak jsem neváhala si ji přečíst. Byla to má první autorčina kniha a musím říct, že se mi četla hezky a jako oddechovku bych klidně knihu doporučila. Zvlášť teď v létě mě atmosféra Mexika a dovolené moc bavila.

Lvi na výsluní a další knižní novinky (22. týden)

29.05.2022

Kniha Nejdražší suvenýr v seznamech