Superzáhady a zázraky přehled

Superzáhady a zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63975/superzahady-a-zazraky-63975.jpg 3 43 43

33 událostí, které vzrušily svět. Tato kniha obsahuje 33 příběhů, které se skutečně udály a vzbudily ve své době mimořádný ohlas, aniž by je tehdejší či dnešní vědci a dokumentaristé dokázali objasnit. Mnohé z uvedených událostí mají nepochybně charakter zázraku, přinejmenším však jsou superzáhadami, nad nimiž zůstává lidský rozum stát. Čteme tedy a žasneme; nebudeme sice před tváří tajemného světa moudřejší, ale jistě se staneme pokornějšími. Svět dosud nevydal a jistě nikdy nevydá všechna svá tajemství.... celý text

Literatura faktu Záhady
Vydáno: , Dialog

The Miracles , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Superzáhady a zázraky. Přihlašte se a napište ho.

Hobo
02.09.2021 2 z 5

Mám rád záhady. Ale těmto jsem moc neuvěřil.

HloupýHonza
15.01.2021 3 z 5

Kniha se hezky čte, problémem je ale to, že autor se nám snaží sdělit, že příběhy zde obsažené se skutečně staly, přitom nemáme alespoň nějaké odkazy, které by nám to prokázaly. Tudíž tuto knihu čtěte pouze pro zábavu, nehledejte v tom něco mysteriózního a neberte ji vážně.

pazuzu
01.03.2020 3 z 5

Ono se to čte velmi dobře ale bohužel se prokazalo že si Jones drtivou vetšinu prostě vymyslel. Lidé patrali po tech jeho zahadach více a nejde se dopatrat. Např. Tajemný unik židů z koncentračního tabora pomocí kabaly, Jones píše že tuto udalost připomíná pomník,ovšem žadný takový tam není.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Superzáhady a zázraky v seznamech

v Právě čtených1x