Někdo klepe přehled

Někdo klepe
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492098/bmid_nekdo-klepe-2Zo-492098.png 3 56 56

Brzy ráno vám někdo klepe na dveře. Lidé, kteří vypadají a chovají se jako federální agenti. Tvrdí, že váš manžel není tím, za koho se vydává, nýbrž pracuje pro kartel a pere špinavé peníze. Vyzvou vás, abyste jim věřili a odešli s nimi. Pak se však rozezní pevná linka. Kdo v dnešní době ještě používá pevnou linku? Neznámý muž na druhém konci vás nabádá, abyste těm lidem nevěřili. Abyste utekli. Jde vám o život. Komu uvěříte? Komu věřit můžete? V děsivém psychologickém thrilleru autora bestsellerů T. W. Ellise se osamělá žena musí dát na útěk, aby si zachránila život, a přitom musí pochybovat o všem, co kdy milovala.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

A Knock at the Door , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo klepe. Přihlašte se a napište ho.

janca.hl
05.02.2024 3 z 5

Tak z téhle knížky jsem šíleně zmatená. Spíše z toho konce. Nedokážu si představit jí číst v angličtině, když ani teď v češtině jsem ji nedokázala pochopit. Děj je často zdlouhavý a spisovatel popisuje strašně moc do podrobna krátké jevy. Za mě se od správného thrilleru nemáte šanci odtrhnout, tady to vůbec tak není, až tak možná k tomu konci. Potřebovala bych si to vzhledem k dost důležité informaci přečíst znovu, ale nevím jestli najdu tu energii. Nedoporučuji, ale třeba si to své oblíbence najde

JamesCZE
18.11.2023 3 z 5

Jsem na tom úplně stejně jako Pepa0216, dávám tak stejné hodnocení. Knihu zkazil závěr.

Pepa0216
06.09.2023 3 z 5

Tato kniha mě chytla hned od začátku. Je to hodně čtivé a doslova jsem čekal jak to bude probíhat dál, což si kniha udržela až do samého konce. Doteď skvěle. Ten závěr je již však na mě překombinovaný a zdá se mi absolutně nereálný. Naprosto to pro mě zkazilo předchozí zážitek.

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

Kniha Někdo klepe v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x

boj o přežití FBI psychologické thrillery

T. W. Ellis (p)
anglická, 1978