Nelituji: Život Edith Piaf přehled

Nelituji: Život Edith Piaf
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100083/niceho-nelituji-zivo-100083.jpg 4 46 46

Carolyn Burkeová, zkušená autorka životopisů slavných, prostudovala celou řadu dosud nezveřejněných dokumentů a předkládá tak čtenári nejucelenější a nejdetailnější biografii slavné šansoniérky, jejíž nesmrtelná píseň Non, je ne regrette rien propůjčila název i této knize.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nelituji: Život Edith Piaf. Přihlašte se a napište ho.

Jessica007
26.11.2023 5 z 5

Poslouchala jsem audio s písněmi Edith. Kniha je zajímavá, přináší hodně informací z krátkého a bouřlivého života skvělé šansoniérky.

lenka9250
21.11.2023 5 z 5

To bylo táááák... všechno... Krátký plný život popsaný skvělým způsobem. Poslouchala jsem jako audio, k dokonalosti chyběly jen autentické předěly z písní E.P.

uzivatel6305
26.07.2023 5 z 5

Teda lidičky, já jsem opět nadšená! Moje milovaná Edithka a její neskutečný život podaný zase trochu jinak. Poslechla jsem tentokrát perfektně načtenou audioknihu s jejími nejlepšími písněmi a připomněla si zase ty její eskapády, milence, honbu za láskou, tu její rozporuplnou povahu, neuvěřitelnou pracovitost, štěstí a smůlu, nemoci a příliš brzký konec a dozvěděla se i pár novinek. Překvapily mě nemilé informace o její přítelkyni Simone Berteautové, jejíž knížku o této geniální zpěvačce a obrovsky silné ženě jsem četla pětkrát. Moc doporučuji dalším fandům. Užijte si to jako já. A hurá opět na film.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nelituji: Život Edith Piaf v seznamech

v Právě čtených3x