Tonoucí duše přehled

Tonoucí duše https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529818/bmid_nemocnice-whitestone-tonouci-duse-659d9282de88e.png 4 68 68

Nemocnice Whitestone série

< 2. díl

Vítejte zpátky v Nemocnici Whitestone u druhého dílu čtyřdílné série o lékařkách a lékařích. Znovu se setkáváme se sympatickou partou a dalším příběhem lidí, kteří zachraňují zdraví ostatních, ale zároveň musí uzdravit sami sebe. Když Whitestonem otřese výbuch a dojde k velkému neštěstí, svět se na chvíli zastaví. Čerstvá absolventka doktorka Sierra Harrisová je na místě jako jedna z prvních, ale jakmile zjistí, že mezi zraněnými je zrovna její kolega Mitch Rivera, změní se jí život. Chtěla si držet od ostatních odstup a stát se jednou z nejlepších kardiochiruržek. Ale do srdce se jí vkrade Mitch, který za nepřístupnou a temperamentní fasádou tuší zranitelnou ženu, toužící po sblížení s ostatními. Mitchovi zůstaly po neštěstí jizvy, není ale jediný, Sierra má jizvu na duši. Je poznamenaná rozpadem své rodiny. Dokážou v sobě najít přístav a zázemí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Drowning Souls , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tonoucí duše. Přihlašte se a napište ho.

Ann98
16.05.2024 4 z 5

Mohlo mi být jasné, jak to skončí a že zase budu naštvaná. Čekání na další díl bude nekonečný! Jestli takto bude končit každý díl, tak to abych počkala rovnou na celou sérii, proboha..
Moc jsem se těšila na návrat k moji oblíbené partě doktorů. Ale první díl se mi líbil mnohem víc. Tam mi byla Sierra sympatická, tady najednou už tolik ne. Celou dobu byla zralá akorát na ránu palicí. Nechápala jsem čemu se stále brání a co pořád řeší a lezla mi tím na nervy. Naopak Mitch, který mě v prvním díle zase tolik nezaujal, takový nijaký, tak tady byl naprostý miláček. Jsem ráda, že autorka odkryla i něco málo ze vztahu Laury a Nashe (ti dva jsou stále můj nejoblíbenější pár).
Děj plynul neuvěřitelně lehce. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, kdybych mohla číst stále, tak to zdolám na jeden zátah. Opět příběh plný humoru, napětí i chvil, kdy ukápne slzička, ale i chvil, kdy prožíváte romantiku jako blázen.
Já to nemocniční prostředí prostě žeru!!

sulcova91
14.05.2024 5 z 5

Sierra mi neskutečně lezla na nervy, a to asi 3/4 knihy než dostala jakž takž rozum .. říkala jsem si čím to asi tak skončí, ale toto? CHCI POKRAČOVÁNÍ!

sidonka
14.05.2024 5 z 5

Nádherná série, ale proč musí každý díl končit, tak jak končí, kdo má vydržet čekat do vydání dalšího dílu, příběh další dvojice opět úžasný, plný humoru, napětí, ale i chvil, kdy ukápne slzička, romantika jak má být

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Zajatkyně, Převozník a další knižní novinky (12. týden)

17.03.2024

Kniha Tonoucí duše v seznamech