Není to moje dcera přehled

Není to moje dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473300/bmid_neni-to-moje-dcera-4gy-473300.jpeg 4 108 108

Milly celý život snila o tom, že bude maminkou. Sama je adoptovaná, takže vždycky toužila po důvěrném poutu se svým vlastním dítětem. Proto když se s manželem Mattem dozví, že nemohou mít děti, zhroutí se jí svět. Pak jim ale Millyina nejlepší kamarádka Anna a Mattův bratr Jack nabídnou, že jim darují vajíčko a sperma, aby mohla Milly odnosit své dítě a stát se matkou. Milly je nadšená a věří, že teď už se nemůže nic pokazit. Nikdo z nich ale není připravený na to, jak se jejich pocity a vzájemné vztahy promění, když se Alice narodí. Jejich přátelství utrží těžkou ránu. Holčička roste jako z vody, ale po několika letech se rodiče dozvídají zdrcující diagnózu. Všichni, kdo Alice milují, si budou muset položit otázku, co to skutečně znamená být rodičem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Not My Daughter , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Není to moje dcera. Přihlašte se a napište ho.

Květi62
30.04.2024 4 z 5

Příběh o lásce mateřské, partnerské, rodičovské. Příběh o velkém přátelství, které se otřese v základech. Příběh Milly, Anny, Matta a Alice strhující, plný emocí, smutný a zároveň plný naděje. Určitě stojí za přečtení. Jen se mi nelíbilo, že jméno Alice bylo stále ve stejném tvaru, a proto jedna* dolů.

LenkaKa
15.04.2024 5 z 5

Hodně silný příběh. Taky jsem si poplakala.

cleopatra11
23.03.2024 5 z 5

Moc pěkný příběh, opravdu ze života. Někdy je lepší nekalkulovat a neplánovat.

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021

Mám pocit, že čekám, až můj život konečně začne, můj opravdový život, který jsem zatím celý promeškala, ale nevím, na co vlastně čekám.

Kniha Není to moje dcera v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x