Neplakej, vrátím se pro tebe přehled

Neplakej, vrátím se pro tebe
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410985/mid_neplakej-vratim-se-pro-tebe-wvo-410985.jpg 4 49 49

Václav s Danou žijí docela spokojeně, dokud jim do života nevtrhne Václavova dcera z prvního manželství, kterou za velmi dramatických okolností opustil. Václav má pocit, že musí teď už dospělé dceři všechno vynahradit, a nepostřehne, že se dcera přišla pouze pomstít a zničit mu život.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neplakej, vrátím se pro tebe. Přihlašte se a napište ho.

lalela
30.01.2023 5 z 5

Po dlouhé době jsem četla knihu, která pro mě byla oddychem, skvělým čtením, těšila jsem se na ni. Je úžasné, jak autorka dokáže shrnout celičký život do jedné knížky a ještě tak, že víte vlastně úplně vše a nemáte ani žádné otázky navíc. Fascinovala mě postava Václava, který byl nerozhodný, ušlápnutý mužíček, který se dokázal obrátit jako na obrtlíku a přijít o všechno, co si budoval celý život, naopak jsem obdivovala Danu. Krásná oddychová knížka.

Ála1968
14.11.2022 3 z 5

Ze začátku se příběh četl moc hezky,ale potom,co se vrátila dcera to bylo trochu přitažené za vlasy.Na knihu jsem se těšila,ale za mě mírné zklamání.

Juvka
30.12.2021 3 z 5

Kniha se velmi dobře čte. Akorát námět knihy mě zklamal. Některé pasáže byli naprosto absurdní a jen jsem kývala hlavou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neplakej, vrátím se pro tebe v seznamech