Jen přes mou mrtvolu přehled

Jen přes mou mrtvolu https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10670/bmid_jen-pres-mou-mrtvolu-g1s-10670.jpg 4 28 28

Nero Wolfe série

Geniální detektiv se zálibou v orchidejích a dobrém jídle Nero Wolfe tentokrát stojí před notně zapeklitým případem, ve kterém jsou zapleteny evropské špionážní služby a také exoticky krásné balkánské dívky. Pravou rukou je mu opět přítel a asistent, bonviván Archie Goodwin, který je jako obvykle vypravěčem (a vtipným a pohotovým glosátorem) příběhu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Over My Dead Body , 1940

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen přes mou mrtvolu. Přihlašte se a napište ho.

Marthas
20.07.2021 3 z 5

Mně osobně se ty balkánské dívky tak popletly, že jsem nepochopila skoro pointu. Mimochodem jsem četla vydání od Bety z roku 2007 a chyb tam bylo dost, i když míra nebyla tak velká, na jakou jsem zvyklá z knih dnešních. Jinak Archie tentokrát opravdu perlil.-)

Česneksmedem
22.01.2021 4 z 5

Souhlasím s komentářem Marlowa, jen dávám o jednu hvězdičku navíc. Archie je pro úspěch knihy neskonale důležitější než jeho šéf. A zde se to myslím podařilo.

pepa4081
16.04.2020 5 z 5

Kniha s téměř špionážní zápletkou. Ani si toho ale nevšimnete, protože jde především o klasickou Nerowolfovku. Dozvíte se zde navíc několik zajímavých podrobností z Wolfova soukromého života. Doporučuji.
Nanejvýš uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jen přes mou mrtvolu v seznamech

v Právě čtených1x