Neštěkej na svého psa přehled

Neštěkej na svého psa https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504909/bmid_nestekej-na-sveho-psa-c5Q-504909.jpg 5 23 23

Manuál láskyplné a efektivní výchovy. Cpou se k nám do postele, blátivými tlapami špiní koberce, kradou boty… Ale stejně je milujeme, že? Protože oni nás taky, z celého svého psího srdce. Kniha je určena všm, kdo si chtějí společné chvíle se psím parťákem užít s radostí a vychovávat jej pomocí moderních tréninkových postupů. Tedy bez strachu z trestů, zato tak, jak to mají psi rádi – hrou a metodou pozitivního posilování. Mimo jiné se dozvíte: které mýty o výchově psů mezi lidmi kolují, jak používat klikr nebo pamlsky a učit úspěchem, jakými metodami řešit problémové chování, proč se psem nacvičit klidné ležení na dece a jak ho zbavit strachu z hluku nebo samoty. Zkrátka zjistíte, že svého psa můžete naučit i odnaučit spoustu věcí, a to vše nenásilnou formou. Není tohle přesně ten způsob, jak mu jeho lásku oplatit? (Obsahuje videokurz jako bonus.)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neštěkej na svého psa. Přihlašte se a napište ho.

sara2965
20.06.2023 5 z 5

Milá a vtipná a rozhodně doporučuji každému začátečníkovi.

kob
08.06.2023 4 z 5

Pár rad určitě využiji, psa netrestám, ale mám pocit, že kdybych využívala pamlsky v takovém množství jako autor, tak by chudák Gina za chvíli pukla ;)

SladkaK
13.05.2023 4 z 5

Teď ještě prosím pokračování: Neštěkej na svého člověka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neštěkej na svého psa v seznamech

v Právě čtených5x

Autorovy knížky