Newtonův mozek přehled

Newtonův mozek https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18795/newtonuv-mozek-a-jina-romaneta-18795.jpg 4 344 344

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Newtonův mozek. Přihlašte se a napište ho.

Verouš23
24.09.2023 4 z 5

Na autora jsem narazila čirou náhodou a rozhodně toho nelituji. Prvně mi to přišlo lehce "ujeté" , ale na konci se vše spojilo a bylo to ohromující. Skvělý příběh, poslouchala jsem jako audioknihu a moc doporučuji.

RonnieSmithx
12.06.2023 4 z 5

Newtonův mozek začal velmi slibně, ale musím říct, že když nastal výčet všech těch bitev, které vypravěč s přítelem viděli, tak jsem se začala trošku nudit. Jinak mě dílo moc zaujalo a Arbes se mi čte moc hezky, ale tento jeho počin, ačkoliv je skvělý, bych nezařadila mezi jeho nejlepší díla. Doporučila bych všem, které baví sci-fi.

Z osudu přítele je mi smutno. Jeho kousky mě moc bavili.

Hledam94
09.06.2023 2 z 5

(SPOILER) Posloucháno jako rozhlasová hra. Překvapilo mě, co relativně moderních myšlenek se v knize objevuje (cestování rychlostmi blízkými rychlosti světla), krutost válek (bitva u Hradce Králové). Oceňuji celkem přízemní a logické vyústění celého příběhu. Doplnil jsem si dalšího klasika, ale top kniha to není.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Newtonův mozek v seznamech

Jakub Arbes
česká, 1840 - 1914
2009  71%Svatý Xaverius
2008  70%Newtonův mozek
2006  90%Romaneta (5 romanet)
2004  74%Erotomanie
1951  62%Štrajchpudlíci