Nezahrada přehled

Nezahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36780/bmid_nezahrada-vYr-36780.jpg 4 52 52

Fantaskní mikrosvět podivínské dvojice láskyplného pěstitele zeleniny i vynálezce nejšílenějších nástrojů v jednom a jeho realitu hledajícího vnuka, říše živých nočních můr, hořkosladkých pokušení, přeludů a permanentního smrtelného nebezpečí v sedmadvaceti poeticky expresivních příbězích. Ohromný vypravěčský talent v debutu, který do české prózy vnáší syrově originální a znepokojivě podmaňující tón.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezahrada. Přihlašte se a napište ho.

Králíczek
26.01.2023 5 z 5

Co to sakra bylo? Vlastně ani nevím, jestli to bylo nechutně zábavné, nebo zábavně nechutné. Ale jo, většinou jsem se dobře bavil, někdy se i zamyslel a občas zůstal zírat v nevěřícím úžasu, co je jedinec schopen vymyslet.

ReadMore
22.05.2020 5 z 5

Docela hororová pohádka, ale s dobrými jazykovými proporcemi a zábavným obsahem.

Calarmis
20.12.2018 5 z 5

Fantastický mix erotické pohádky a psychologického hororu. Alegorie dospívání mladého chlapce. Věc pouze pro literární fajnšmekry a milovníky bizáru.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezahrada v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

kyberpunk postmoderna surrealismus alegorie černý humor magický realismus

René Vaněk
česká, 1983