Nikdo to tu nepřežije přehled

Nikdo to tu nepřežije https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26359/nikdo-to-tu-neprezije-26359.jpg 5 280 280

Nikdo to tu nepřežije je jedna z nemnoha knih, která se na život Jima Morrisona a skupiny The Doors dívá bez sentimentu, bez mýtického mlžení a s pochopením. Podle knihy byl napsán scénář k filmu The Doors režiséra Olivera Stonea. 2. vydání

Literatura naučná Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Maťa

No One Here Gets Out Alive , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdo to tu nepřežije. Přihlašte se a napište ho.

SSTknihy
23.04.2023 5 z 5

Skvěle napsaná biografie člověka, který byl zpěvákem, básníkem, buřičem i delikventem, extravagantním dobrodruhem i přemýšlivým filozofem. Prosvištěl svým krátkým životem jako oslnivá kometa a zanechal po sobě zářivou stopu v podobě úžasné hudby, textů a legendy, která neumírá. Kniha vás bude bavit i v případě, že jste o The Doors a Jimovi Morrisonovi dosud neslyšeli.

hanak_v_exilu
16.10.2022 5 z 5

The Doors jsou stále mezi třemi mými nejoblíbenějšími kapelami, ale Jim Morrison pro mě polobůh není. Možná za to může skutečnost, že jsem se narodil příliš pozdě, a na špatné straně Železné opony, takže jsem nikdy nebyl na jejich koncertě. Možná je to tím, že mně jeho texty nikdy nic neříkaly. Jeho biografie je ovšem tak čtivá, podnětná a fantasticky vtahující, že bych na něho rád změnil názor. Jako příklad hodný následování ovšem není. Kdyby se všichni chovali jako on, tak se ze společnosti stane svět sebestředných individuí.

Velekněžka
20.10.2021 5 z 5

Citlivý introvertní básník James Douglas v bílém rohu jako vyzyvatel versus neporazitelný šampion v hrách bez pravidel, egoistický provokatér, hudebník Jim v rohu černém. Zápas na pouhých 27 kol lidského života. Verdikt trojice rozhodčích - stresu, drog a alkoholu - jednomyslný a nekompromisní. Oba poraženi…

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nikdo to tu nepřežije v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech5x