Nikdynoc přehled

Nikdynoc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405921/bmid_nikdynoc-Z2c-405921.png 4 1012 1012

Nikdynoc série

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církvi. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Nevernight , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdynoc. Přihlašte se a napište ho.

Scorpio7
včera 1 z 5

Za mě příběh trochu postrádal hloubku. Styl psaní také bohužel nic moc. Děj byl zdlouhavý a místy nezajímavý, dost pasáží jsem přeskakovala.
Knihu bych spíš nedoporučila.

M.C.SMITH
01.05.2024 5 z 5

Tak tato kniha mne moc a moc bavila. Plno akce, brutality a velmi dobře napsáno. Od autora jsem přečetla Říši upíra, která mi také neuvěřitelně sedla.
Pro mne to bylo parádní počteníčko.
Mohu jen doporučit.

marianna7090
25.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Bolo. To. Neuveriteľné. Brutálne. Kruté. Úžasné.
Cez začiatok bolo trochu ťažšie sa dostať, fleshbacky do minulosti ma veľmi nebavili a najmä mi nevyhovovala kurzíva, ktorou to bolo písané. Avšak akonáhle som dosiahla 100 strán, šlo to ako z kopca. Akcia, brutalita, vraždy, malo to úplne všetko. Úžasné fantasy. A záver teda, tá zrada. Neverila som textu pred mojimi očami, či naozaj čítam to čo čítam. Mia je sympatická "assassinka" a veľmi sa teším nato ako dokončí svoju pomstu.

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2019

Pravda je taková, milí přátelé: když jste na pochybách, je lepší chovat se zdvořile, když jednáte s blázny.

Když máme rádi knihy, tak nás mají taky rády. A stejně jako my si děláme poznámky na jejich stránkách, tak i ony si poznamenávají nás.

Ocenění knihy (1)

2016 - Aurealis Award (Best Fantasy Novel)

Kniha Nikdynoc v seznamech

v Právě čtených49x
v Přečtených1 328x
v dalších seznamech18x

pro dívky pro dospívající mládež (young adult)

Jay Kristoff
australská, 1973