Dívky ve sněhu přehled

Dívky ve sněhu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518810/bmid_divky-ve-snehu-OIs-518810.jpg 4 113 113

Nikki Huntová série

NE VŠECHNA MONSTRA SE SCHOVÁVAJÍ VE SKŘÍNI… V odlehlých polích nedaleko minnesotského městečka Stillwater byste mohli křičet celé dny, ale nikdo by vás neslyšel. Když jsou ve sněhu náhodně nalezena těla patnáctiletých dívek Madison a Kaylee, šerif Hardin je přesvědčen, že jde o dílo sériového vraha přezdívaného Mráz. Agentka FBI Nikki Huntová však nepochybuje, že za vraždami stojí někdo z místních. Někdo, kdo věděl, kam oběti schovat, aby je nikdo nenašel. Nikki se do rodného města vrací po dlouhých dvaceti letech. Poprvé od doby, kdy jako šestnáctiletá usvědčila Marka Todda, spolužáka ze školy, z vraždy svých rodičů. Skutečnosti, které čerstvě vypluly na světlo, by však mohly stav věcí zvrátit. Mark žádá o obnovení procesu a jeho bratr Rory naléhavě prosí Nikki, aby prošla nové důkazy. Nikki ví, že vražda dívek je důležitější, ale Rory ji zviklá natolik, že začne pochybovat, zda kdysi věřila těm správným lidem. Může existovat spojitost mezi smrtí Madison, Kaylee a jejích rodičů? A dokáže se Nikki vypořádat se svou minulostí dřív, než zemře někdo další? _____ „Záruka nejedné probdělé noci.“ – Lisa Regan „Hltala jsem každé slovo. Nedá se to odložit.“ – Bonnie’s Book Talk... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

The Girls in the Snow , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívky ve sněhu. Přihlašte se a napište ho.

Jenny46
30.04.2024 4 z 5

Nová autorka mě zaujala, že má už 8 dílů ze série s agentkou FBI Nikki H. U nás zatím dvě knihy a děj mě chytil hned od začátku a nepustil do poslední stránky, i když jsem měla zvláštní tušení a zápletka byla předvídatelná. Ale Nikki je zajímavá postava a příběh byl fascinující a já zhltla knihu na jeden zátah...
Já ráda doporučím a těším se na další díl!!!

bacouch
10.04.2024 2 z 5

(SPOILER) Pro mě tuctová detektivka, která se mi špatně četla - nevím, zda to bylo originálem nebo kostrbatým překladem. Ale některé věty nedávaly smysl.
Prostřední část byla asi nejlepší, docela napínavá, ale bohužel ten konec to zazdil. Motiv vražd i samotní pachatelé byly absurdní. A to ani nemluvím o nedokončení některých dějových linek. Proč už nikoho nezajímal Mráz? Co se stalo s Hardinem? Po 20 letech nespravedlivého věznění jen tak vyjdu ven a řeknu: "Ale což, stane se..."...? Samé otázky. Takže díky, milá Stacy, stačilo.

mirunda
05.02.2024 5 z 5

Na prvotinu bych řekla, že je to skvělá kniha. Někdy jsem při čtení byla lehce zmatená, přeskakováním od tématu k tématu a konec mi přišel lehce odfláknutý, ale nic to nemění na tom, že kniha byla velmi napínavá

Pláňata, Nespoutaná Aljaška a další knižní novinky (40. týden)

01.10.2023

Kniha Dívky ve sněhu v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x