O čem sním, když náhodou spím přehled

O čem sním, když náhodou spím https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348858/bmid_o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim-npT-348858.jpg 1 301 301

Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti. Vize politika Andreje Babiše o možném trendu politického a společenského vývoje České republiky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O čem sním, když náhodou spím. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
24.02.2024 2 z 5

Bude rozhodně zajímavé si přečíst knihu v roce 2035. Jen proto jí mám stále v knihovně. A hodnocení samotné knihy?...No je fajn mít sny, ale to ještě není důvod o nich psát knihu. Obzvlášť, když autor jen slibuje a skutek jaksi utek.

tomasR9FT
07.01.2024 odpad!

Odpad!

PospecBrno
30.11.2023 2 z 5

osud tomu chtěl a tato vláda - psáno 30.11.2023 dokázala jediné, přestal mně vadit Andrej - a to je co říct. Ono teď patří k takzvanému dobrému tónu dobré společnosti vykřikovat Antibabiš a Antizeman.. Šla jsem na poštu a v knihobudce byla tato knížka, popravdě evidentně nečtená. Tak jsem ji přečetla. Četla jsem v životě mnohem víc sraček, které se v té takzvané dobré společnosti považují za umění. Například u Sestry Jáchyma Topola jsem trpěla podstatně víc. Prostě Andrej, nic jsem od toho nečekala, nijak mě to neurazilo, pěkné ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O čem sním, když náhodou spím v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x

politika propaganda Státní bezpečnost (StB) podnikání privatizace populismus

Andrej Babiš
slovenská, 1954
2017  18%O čem sním, když náhodou spím
2021  9%Sdílejte, než to zakážou!