O krok pozadu přehled

O krok pozadu
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512242/bmid_o-krok-pozadu-pFW-512242.png 4 58 58

Kate Nelsonová měla všechno. Prosperující firmu, šťastné manželství a skvělou dceru Ashlyn. Obraz dokonalé rodiny. John ji však opustil kvůli Tish, která je nejen velmi ctižádostivá, ale také o hodně mladší. Tish získala místo ve firmě i přátelství Ashlyn. Myslí si, že vyhrála. Opravdu? Tish Nelsonová má všechno. Mládí, vliv, život v luxusu a nového manžela. Společně s ním ale musela přijmout i jeho minulost, především pak bývalou manželku Kate, která se krůček po krůčku vrací do Johnova života. Stará láska nerezaví? Nejvyšší čas odvézt Johna někam daleko na romantický výlet. Jestli chce Kate získat Johna zpátky, Tish je stále o krok před ní. Opravdu? Další vývoj událostí ovšem nedokázala předvídat ani jedna z nich. Propracované plány se hroutí a nikdo netuší, čeho jsou ženy schopné ve jménu lásky… a pomsty.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Next Wife

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O krok pozadu. Přihlašte se a napište ho.

adabraz
03.06.2024 4 z 5

Napínavý děj až do samého konce, zvrat na konci se mi líbil. Vlastně nevím, na čí straně jsem. Doporučuji.

L.Helena
28.05.2024 4 z 5

Čtivé, i když místy mi to přišlo trochu nelogické. A to, že v závěru nutně musí přijít nějaký zvrat, bylo celou dobu víc než jasné. 3,5*

TinaBookBlog
19.04.2024 4 z 5

Kate má prosperující firmu, skvělou dceru Ashlyn a milujícího manžela. John ji však opustil kvůli Tish.
Tish má místo ve firmě Johna a Kate, přátelství Ashlyn a bohatství. Má vše, co potřebuje.
Ashlyn je naštvaná na matku, kvůli které je otec opustil. S Kate chodí na nákupy a získala stáž ve firmě rodičů.
Čtyři propojené životy, které se začnou postupně měnit. Hlaveň, když přijde na řadu pomsta.

Jedná se o čtivou knihu s krátkými kapitolami, vyprávěnými hlavně Kate, Tish a Ashlyn. Místy se mi zdálo, že se děj trochu točí dokola. Autorka ale velmi dobře udržuje napětí a postupně přidává nová dramata. Konec je částečně předvídatelný, částečně jsem se nestačila divit. Za mě velmi dobré čtení, které mohu rozhodně doporučit!

Tlukot tisíců srdcí, Šťastně až do smrti a další knižní novinky (23. týden)

04.06.2023

Kniha O krok pozadu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x