O ztracené lásce přehled

O ztracené lásce
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9645/bmid_o-ztracene-lasce-Pn6-9645.jpg 4 54 54

Pohádkový příběh s ilustracemi Vladimíra Komárka, který v širokém časovém záběru vypráví o lásce, jež byla vypovězena ze země, dívce, která byla vychovávána jako chlapec a zakletém princi, který nepoznal, v čem tkví síla lásky. Autorka se snaží skloubit pohádku s realitou venkovského života, včetně popisu lidových zvyků.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O ztracené lásce. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
05.11.2023 5 z 5

Ačkoliv je kniha útlá, obsahuje nepřeberné množství mouder, ať už přímo psaných či skrytých mezi řádky. Námět pohádkového příběhu je sice poněkud netradiční, ale přitom kouzelný.
S radostí jsem obracela stránku za stránkou a sledovala příběh hl. hrdinky spolu s jejím okolím, které ne vždy bylo přívětivé.
Autorka poukázala pomocí kouzelných postaviček a prostředí na lidské vlastnosti, které rozhodně nemusí být jen kladné. Ukázala na prostou pravdu, lidskou chamtivost a závistivost...
Určitě je to jedna z knih, na kterou budu dlouho vzpomínat..

Amneris
24.05.2021 5 z 5

Jako dítě jsem nejprve viděla seriál, který se mi líbil pro svou odlišnost a jistou moudrost. Později jsem si z knihovny půjčila knihu a musím říct, že se mi líbila o něco víc než seriál. Paní Hudečkovou (dříve Trejtnarovou) mám zafixovanou jako ne příliš sympatickou herečku, ale jako spisovatelka se mi velmi líbila. Škoda, že nezačala psát už dříve...

Jarka_rybář
15.11.2020 4 z 5

Moc hezká knížka. Námět mi přijde poněkud netradiční, ale asi je to můj subjektivní názor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O ztracené lásce v seznamech

v Právě čtených1x