Oddanost podezřelého X přehled

Oddanost podezřelého X
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139994/bmid_oddanost-podezreleho-x-7H8-139994.jpg 4 102 102

Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. K vyšetřování zločinu je však přizván profesor Manabu Jukawa, Išigamiho přítel ze studií. Jukawa, známý též pod přezdívkou Galileo, postupně odkrývá pravdu, a to navzdory přerušenému vyšetřování ze strany policie. Román získal několik japonských literárních cen včetně prestižní Naokiho ceny pro spisovatele populární literatury.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Argo

Jógiša X no Kenšin / 容疑者Xの献身 , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oddanost podezřelého X. Přihlašte se a napište ho.

nevermore3
17.11.2022 4 z 5

Laicky řečeno, je to dost v pohodě čtení i když se nejedná o nejlepší titul na světě. Mně tam chyběl větší akcent na detail... Celé se to vlastně odehrává na několika málo místech a v krátkém časovém úseku

drakamena
22.11.2021 4 z 5

Tak ten zvrat na konci jsem opravdu nečekala. Celou dobu jsem si myslela, že vím, jaký případ se tu vyšetřuje. A ejhle! Je skvělé být při čtení detektivky překvapena!

jiri77
03.11.2021 5 z 5

Japonská literatura mě poslední dobou velmi baví, a tak jsem si řekl ,že zkusím i detektivku. A ono se to vyplatilo! Tak nějak si představuji promyšlenou detektivku a ještě mírně říznutou ''love story''. Za mě naprostá spokojenost a hodnotím plným počtem hvězdiček.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oddanost podezřelého X v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

Japonsko vraždy japonská literatura vyšetřování

Autorovy knížky

Keigo Higašino