Odhalení přehled

Odhalení
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211552/mid_odhaleni-211552.jpg 4 4 4

Tato kniha je pozvánkou k odhalení sebe samé. Je výzvou k návratu do podstaty našeho bytí, umně protkanou příběhy, při nichž se vám duše bude chvět radostí z opětovného poznávání vlastní podstaty. Duchovní cesta Meggan Wattersonové, napsaná citlivým srdcem a s naprostou oddaností pravdě, vás bude inspirovat k nalezení pravdivého hlasu vlastní duše a k jeho následování. Je to knížka o životní proměně. Promlouvá k Božské duši, která přebývá v každé ženě a osvěží vás jako jarní déšť na poušti. Odhalení je léčení, vyprávění, vzpomínání… a dotýká se mnoha věcí, které se bojíme říkat nahlas. Řečeno ve zkratce, Odhalení je návod, jak znovu objevit svou duši.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odhalení. Přihlašte se a napište ho.

Varvara
04.04.2022 5 z 5

Tohle byla nečekaná perla. Téměř náhodná objednávka. A kniha mě oslovila na hlubších úrovních, slovy to těžko zachytit.

sira
25.01.2018 5 z 5

Úchvatná kniha, která nám pomáhá nalézt svou osobní cestu sami k sobě a k posvátnému ženství.

RenataP
29.11.2014

tohle mě z knihy naprosto dostalo...

„Ode dne, kdy jsem měla sen o Kálí, se pro mě červená barva stala více než jen barvou. Nyní je pro mě zatížena více významy. Představuje posvátnost těla, zrození a sexualitu. Představuje štědrost zlomeného a otevřeného srdce, které vyzařuje neochvějnou lásku, tryskající ven jako voda z požárního hydrantu. Červená barva představuje ten druh lásky, které dosahuje do míst, kde jsme nejvíce zraněné a nejzranitelnější. Červená je barva pláště Marie Magdalény, jazyka bohyně Kálí i menstruačního stanu Díny, zmiňované v Tóře. Sen o Kálí způsobil, že se červená pro mě stala posvátnou připomínkou pravdy, ke které jsem konvertovala.“

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odhalení v seznamech