Tajemství síly přehled

Tajemství síly
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481330/bmid_tajemstvi-sily-p4O-481330.png 4 50 50

One-Punch Man série

Tajemství síly odhaleno! Poté, co se vypořádal s jejich zabijáky, vydává se Saitama spolu s Genosem zaútočit na Domov evoluce. Tam na ně čeká nejsilnější výtvor člověkem řízeného vývoje: Pekelný nosoroh. Jak si Saitama poradí s tímto mocným protivníkem, který dokonce i Genose dokáže okamžitě zneškodnit?

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

ワンパンマン 2 [Wanpanman 2] , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství síly. Přihlašte se a napište ho.

Lenka.Vílka
17.05.2023 5 z 5

Pokračujeme tam, kde jsme skončili na konci prvního dílu, ale hned se dozvíme víc o hlavním padouchovi, který tahal za nitky.

("Nás šéf projevil zájem o vaše tělo."... "Já ale nejsem na chlapy..." ... "Mistře, o tohle nejde.")

A přijde skvělý souboj, kde Saitama prozradí tajemství své síly. A ty reakce byly tak dokonalý. Protože to prostě sedí do konceptu a jak to všichni kolem něj berou vážně. Ale on ne. To je prostě fajn. A nikdo ho nezná. To už tak fajn není.

("To jsem přece já! Já jsem ten, co dělá pro zábavu hrdinu. V poslední době jsem dost..." ... "Nikdy jsem o tobě neslyšel.")

Něco mi říká, že další díl by mohl být solidní prda.

Norri
22.05.2022 4 z 5

Zpočátku jsem měl pocit, že ze mě už opadlo překvapení z něčeho nového a jiného, ale nakonec jsem se do toho zase dostal. Síla humoru této série je v brutální zkratce. Je to zábavná blbinka, kterou přečtěte za chviličku. Takže vás to pobaví, ale nestihne to začít nudit.

Atlantis
06.04.2022 4 z 5

Tuhle mangu prostě musíte brát jako blbinu. Jako parodii na shounen žánr, která se v žádném případě nebere vážně. Pokud se na tuhle vlnu naladíte, budete si Saitamu a jeho příhody užívat. jestli ale pořád čekáte na epickou plavbu jako s Luffym, budete zklamaní. Tohle vám prostě One-Punch man nedá. Já se bavím hodně, i přesto, že situace znám už z anime.

Knižní novinky (49. týden)

05.12.2021

Kniha Tajemství síly v seznamech