Opium přehled

Opium https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332258/mid_opium-Xy8-332258.jpg 4 19 19

Kniha obsahuje tři povídkové příběhy plné šílenství, erotiky, lásky a neskutečnosti. Čtyři autorské grafiky, galerii jedenácti barevných printů vybraných obrazů a třicet autentických básní importovaných přímo z centra jejího černého srdce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Opium. Přihlašte se a napište ho.

knihařka2
19.10.2021 3 z 5

Tady by se dalo říct: Kupuj knihu podle obalu… A taky autorských ilustrací uvnitř. Příběhy jsou dost zvláštní ale budiž alespoň nečtete pořád jedno a to samé téma a nějaký potenciál to má ale docela mi vadí, že je to všechno vytržené z kontextu. Jak kdyby někdo napsal knihu ale vydal z ní jen deset prostředních stran. Připadám si, jako bych stála za dveřmi pokoje a dospělí mě odmítali pustit dovnitř, abych náhodou neslyšela, o čem se baví. Frustrující.
Poezie je podle mě určitá forma umění a sebe projevu a tak jsem schopná spoustu věcí odpustit. I tak bych jí hodnotila slovy: Moc tomu nerozumím. Nijak ke mě nepromlouvá. Vracet se k ní nebudu.

elyonka9643
08.01.2021 3 z 5

Témata super, děj zajímavý, ale asi je to na mě až moc poetické. Trochu těžko se mi to četlo, kvůli dlouhým větám a šílenému množství přídavných jmen a přívlastků v každé větě. Ilustrace nádherné.:)

asano0537
30.08.2020 5 z 5

Jde o velmi poutavou erotickou sbírku, stojí za přečtení. Je to unikátní a otevřeně promlouvající kniha, jak literárně tak jako umělecký předmět se jedná o opravdovou krásu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Opium v seznamech

v Právě čtených2x