Osudový dopis přehled

Osudový dopis
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474663/bmid_osudovy-dopis-wUC-474663.jpg 4 558 558

Můj milostný příběh začal dopisem. Nebyl to zamilovaný dopis od tajného ctitele. Řádky, které mi změnily život, napsala malá, desetiletá holčička, a adresovala je magazínu, v němž jsem pracovala. A vlastně ani nebyly určeny mně. Začínaly slovy „Milý Santo…“ a jaksi podivně mě vzaly za srdce. Jako bych s tou dívenkou byla nějakým záhadným způsobem spojená. A tak jsem místo Santy Clause splnila její vánoční přání sama. Byla to nevinná hra… aspoň jsem si to myslela. Dokud věci nezašly moc daleko. Dokud jsem se jednoho dne neobjevila na prahu domu malé Birdie coby německá cvičitelka psů jménem Gretchen Schmidtová.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Happily Letter After , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudový dopis. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
13.04.2024 4 z 5

Hodně zajímavé čtení a dokonalý útěk od reality do fantazie.

Luciee113
28.02.2024 5 z 5

Kolikrát si po přečtení knihy říkám, že jí dám tolik a tolik hvězdiček... ale čekám. Jakmile zjistím, že na ni po pár dnech stále myslím, začnu hvězdičky přidávat. Ono je to v celku o tom, jaký pocit, ve vás ta kniha zanechá. U mě to byl pocit spokojenosti :)

LenkaStr
16.02.2024 4 z 5

Takže celý vesmír se spojil, aby dal ty tři dohromady, jo? Ty autorky (myšleno obecně) si zkrátka nemůžou pomoct, co? Ale jo, četlo se to dobře, zápletka je sice dost přitažená za vlasy, ale jinak jde o nenáročnou romantickou oddechovku, žádní záporáci, žádná dramata, žádné velké zvraty, vyvážená dávka humoru a pes. Prostě na pohodu. Akorát ta žádost o ruku byla trochu na h.vno ;-) Dělám si srandu, bylo super, že to nebylo pomilionté omleté sentimentální klišé.

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

16.11.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (říjen)

15.10.2021

Knižní novinky (39. týden)

26.09.2021

Kniha Osudový dopis v seznamech