Otrokyní v 11 letech přehled

Otrokyní v 11 letech
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126438/bmid_otrokyni-v-11-letech-iJb-126438.jpg 4 72 72

Malou Fatimu otec zaslíbil své sestře, majitelce nevěstince. Ta si vše dobře spočítala: až bude dívence jedenáct let, prodá ji. Předtím se musí Fatima v nevěstinci zaučit. Podle plánu ji koupí Ahmed a odveze si ji, aby ji mohl po libosti znásilňovat. Postupně se jí narodí tři děti, ale pak se jí přece podaří utéct, ovšem bez dětí. Když Fatima zjistí, že její dcerku by čekal stejný osud, musí se vrátit...... celý text

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , Alpress

Esclave a 11 ans , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otrokyní v 11 letech. Přihlašte se a napište ho.

archivářka115
19.04.2024 4 z 5

Dobře se četla. Když utekla z domova, tak se chovala občas nelogicky. Potom mně došlo, že je z Afriky a vůbec nemá představu, jak to vypadá v jiných státech.Bylo divné, že odvezla starší dceru, která se měla vdávat a mladší dceru tam nechala.

Damaj
28.09.2023 4 z 5

Zajímavá knížka, krutý příběh, ale v některých situacích by bylo fajn se rozepsat, aby čtenář měl lepší představu.
Chápu, že to bylo složité, ale pokládám si otázku, proč si neodvezla své děti dřív, dokud to šlo?

Knihomolka506
22.08.2021 5 z 5

víkendovka"
Připravte si kapesníky. Osobní zkušenost a zároveň kruté zacházení by mohlo vypadat jako další příběh jedné z mnoha týranych žen. Ale není. Fatima nám přináší svou výpověď o převýchově dominantní příbuznou , násilném muži v harému, útěku, ale hlavně bezmoci a strachu o své 3 děti. Zachrání je?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otrokyní v 11 letech v seznamech

v Právě čtených4x