Konec dnů přehled

Konec dnů
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140731/bmid_konec-dnu-Ztt-140731.jpg 4 128 128

Nephilim porazili Mocnosti, ale od té doby se musejí pěkně otáčet. Nestvůry vylézají ze všech koutů a hrozí, že zavládne chaos a ke slovu přijde nástroj posledního soudu. Když na Zemi zavládne zlo a jen zlo, je jedinou spásou konec světa a smrt všeho živého.Aaron se snaží zhostit své role vyvoleného, i když by raději trávil čas s Vilmou a Gabrielem. Tíha zodpovědnosti a boje ho vyčerpávají a ani jeho otec mu nemůže ve všem pomoci. Dokáže se poprat s rostoucí hrozbou a zachránit svět?... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

End of Days , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konec dnů. Přihlašte se a napište ho.

temna.vila
01.10.2020 3 z 5

Příběh mě stále baví, autor si bez problémů udržuje mou pozornost právě díky tomu, jak odhaluje další a další zákonitosti svého světa a nástrahy, které čekají na hlavního hrdinu.

wildXchos
21.02.2018 4 z 5

V předchozích dvou dílech jsem v některých částech ztrácel pozornost. V tomhle už ne. Příběh byl zajímavější, už nešlo jen o dlouhý boj Nephilim proti Verchielovi. Na začátku knihy se autor občas vracel do minulosti, tuhle část měl napsanou dobře a dalo se v tom vyznat. A konečně i vztah Aarona a Vilmy se začíná komplikovat.

ivzu77
01.08.2017 3 z 5

Třetí knihu série jsem si vzala na přečtení ze zvědavosti, co a jak bude pokračovat. ....ale bylo tam příliš mnoho boje, samé zombie, oživlé mrtvoly a příšery. Tato série mne nenadchla tak, jak jsem očekávala. Sama nevím, zda dam poslední dva díly. Nevím, jestli se mi do nich chce. Ale pokud nemáte slabé žaludky, je to čtivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Konec dnů v seznamech

v Právě čtených2x