Pán hor 4 přehled

Pán hor 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360278/bmid_pan-hor-4-XiN-360278.jpg 4 196 196

Pán hor série

Sebastianova jediná dcera Christina je samostatná dívka vychovaná v duchu nové doby, hýčkaná rodinou a střežená pěti bratry. Ani ti ji však nedokáží uchránit nepříjemného zážitku, který obrátí její život naruby. Christina se snaží najít ztracenou rovnováhu, odjíždí jako ošetřovatelka do Indie. Život v koloniích jí však nepřináší to, co hledala. Je dcerou svého otce. Divoká krev Pánů hor ji žene do nových dobrodružství, vášnivých lásek i tvrdých střetů s okolím. Po návratu do Francie nachází zcela jiný svět, v němž si znovu musí vybojovat svoje místo. Je chladnokrevná, rozhodná a zocelená životem v drsných podmínkách. Jedinou její slabostí je dospívající syn Gilbert, který má ještě tvrdší hlavu než ona sama. I Gilbert hledá nová, mnohdy ztřeštěná dobrodružství. Nejlepším společníkem a přítelem je mu bratranec Maxmillián de Braie. Ovšem jen do chvíle, kdy mezi ně vstoupí dívka, kterou celá léta odmítali brát na vědomí…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán hor 4. Přihlašte se a napište ho.

likaf
17.05.2024 5 z 5

Skvělé čtení. Každý díl se mi zdá lepší než předcházející. Doporučuji

ela1972
03.02.2023 4 z 5

Opět krásný díl série. Jako oddechové čtení je to úplně fantastická série.

m_martina
31.01.2023 5 z 5

Krásné a pohodové čtení. Možná bych mohla u této knihy dát o jednu hvězdu méně, protože se všechno tak trochu opakuje, ale protože mám paní Körnerovou ráda, neudělám to a hodnotím zase pěti hvězdami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pán hor 4 v seznamech

v Právě čtených4x