Pan Nikdo přehled

Pan Nikdo
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436441/bmid_pan-nikdo-uUQ-436441.jpg 3 76 76

Na norfolkské pláži je nalezen zmatený muž, který u sebe nemá žádné doklady a není schopný mluvit. Okamžitě vzbudí všeobecný zájem: od nemocničního personálu po tisk, který ho přezdívá Pan Nikdo. Všichni chtějí znát odpovědi. Co je tenhle muž zač? A co se mu stalo? Neuropsychiatrička Emma Lewisová je pověřena, aby pacienta posoudila. Koneckonců je to její parketa. Na tuhle chvíli čekala celý život a tak sledovaný případ by ji mohl konečně proslavit. A právě proto jí hrozí nebezpečí. Emma malé norfolkské městečko před čtrnácti lety opustila a dala si záležet na tom, aby po sobě zametla všechny stopy. Ale teď ji něco – nebo někdo – táhne zpět. A čím více času se svým pacientem stráví, tím je nervóznější. Žene se přímo do nebezpečí?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mr. Nobody , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Nikdo. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
08.04.2024 1 z 5

Zbytečně více vypisovat - vše výborně shrnula čtenářka Andrea4468 viz. níže. Pro mě zklamání, bohužel až nuda, absolutně žádné překvapení. Autorčina první kniha Hrob pro mého manžela se mi líbila ohromně. Zde jsem ráda, že je konec.

shecoola
31.03.2024 5 z 5

Za mňa super, mňa kniha bavila, vracala som sa k nej každý večer na pár kapitol a záverečné kapitoly som dala na jeden nášup. Možno je to tým, že nečítam len tento žáner a tak mi po dlhej dobe prišiel vhod :)

pam225
21.11.2023 3 z 5

Dobré čtení, stejně jako ostatní i já jsem čekala trochu víc.

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Kniha Pan Nikdo v seznamech